Maroš Repík

Kandidát na miestneho poslanca

+421 903 410 136
Narodený v roku 1972, ženatý

Nie som „vševedko“ …. budem sa snažiť pomôcť ako budem vedieť. Som predseda kultúrnej komisie a člen mediálnej a miestnej rady. V oboch komisiách sa stretli podľa môjho názoru odborníci a ľudia čo chcú posúvať veci dopredu. Niečo sa nám darí rýchlejšie a niečo trochu škrípe, ale tak to chodí. Mnohé veci hádam už aj Dúbravčania zaregistrovali a verím, že mnohé zlepšenia ešte len prídu.

V neposlednej rade počúvam susedov, priateľov, Dúbravčanov, čo vadí im a čo by chceli zmeniť. Budem sa snažiť tieto pripomienky tlmočiť prostredníctvom miestnej rady, komisií, zastupiteľstva. Verím, že svojich susedov, priateľov, voličov nesklamem a vždy sa im budem vedieť pozrieť priamo do očí a povedať im …. „Áno podarilo sa to ! „Bude sa nám v Dúbravke žiť lepšie !“

Podporujem vždy rozumné názory a ľudí , ktorí sa vedia pragmaticky a s chladnou hlavou postaviť problému čelom a hlavne pomenúvajú veci správnym menom. Pracujem v komunále aktívne osem rokov, z toho 4 roky ako miestny poslanec. Verím, že je som bol prínosom pre tím okolo Martina Zaťoviča – súčasného starostu. Chcem sa venovať hlavne oblasti kultúry , športu a našej mediálnej komisii.

Menu